Meie kohta

KAMPAANIATURG.EE- tellimiskaupluste võrk, kus võib tellida mitmesuguseid kaupu ja teenuseid veebihinnaga. Me oleme justkui vahevariant suurte kaubanduskeskuste ja internetikaupluste vahel. Töötame suurimate tarnijate ja tootjatega välismaalt. Omades väga palju tarnijaid ja tooteid, võime valida igale kliendile ja tema vajadustele täpselt vastava kauba ja toimetada kohale tootja laost.
Kampaaniaturg kollektiiv on kasvav, noor, hoogne ja pidevalt arenev. Me töötame nii klientide kui tootjate ja toodetega, seetõttu tunneme kaupu reaalselt ja võtame vastutuse Teie eduka ostmise eest.

Paljud ütlevad: „See on võimatu!“
Kuid meie rohkem kui 3 aastane kogemus ütleb: "JAH, SEE ON VÕIMALIK"
Oleme üks suurimaid allahindlusi pakkuv e-kauplus Balti riikides:
Leedus, Lätis ja Eestis.
www.akcijumuge.lt
www.akcijutirdzins.lv
www.kampaaniaturg.ee

VISIOON – püüame saada lähedaseks, olla hästi organiseeritud ja sõbralik ning väljakutsetele avatud kaubandusettevõte ilma seinteta, mida kliendid hindavad arukate nõuannete, ülevaadete ja ausate, madalate hindade tõttu.

MISSIOON – töötame selleks, et jagaksime teadmisi, kogemusi ning nõuandeid oma klientidega, et kergendaksime nende olmet, vähendaksime muresid ja tagaksime vajadustele vastava kaupade valimise ning garanteeriksime ausalt madalad hinnad.

Mida me hindame ja millest lähtume?
 

SIHIKINDEL TEADMISTEJANU, Püüame süvenenult, katkematult ja sihikindlalt huvituda sellest mida teeme, et võiksime anda kliendile kasulikku informatsiooni ja mitte ainult vastata tema küsimustele vaid konsulteerida arusaadavalt ja aidata vastu võtta parim otsus.

LÄBIMÕELDUD NOVAATORLIKKUS. Otsime pidevalt uusi võimalusi ülesannete efektiivsemaks täitmiseks, uusi tehnoloogiaid ning juhtimismeetodeid selleks, et võiksime vastu võtta õigeaegseid lahendusi, mis tagaksid klientidele ausalt madalad hinnad.

TÄHELEPANELIK SUHTLEMINE. Oleme avatud ja  sõbralikud, tunneme hästi oma tegevusvaldkonda ja püüame jagada oma teadmisi ja tähelepanekuid klientidega, aidates neil mitmesuguseid kaupu ja teenuseid ostes võtta vastu parimaid otsuseid.

Miks tasub valida Kampaaniaturg?

  • Ausalt madalad hinnad
  • Kasulikud ülevaated ja konsultatsioonid
  • Meeldiv suhtlemine teenindamise ajal
  • Hoolikad, oma tööd tundvad konsultandid
  • Usaldusväärsus ja kompetentsus

Miks me oleme teistsugused?

KAMPAANIATURG.EE omab palju püssirohtu, ambitsioone ja kodeeritud positiivsust, aga kliendi pärast võib minna rohkem kui ühe täiendava miili. Me ei müü allahindlusi. Müüme konkreetsel ajal kõige paremini kliendile sobivat valikut, ausalt madalate hindadega.

Kampaaniaturg.ee – KUI ON VAJA HEAD HINDA JA NÕUANNET!

Miks Kampaaniaturg on odavam?

1. Me ei vaja palju personali

2. Meie kauplused on väiksed ja meil ei ole tarvis maksta kõrget üüri

3. Me ei investeeri suurtesse, kiiresti vananevatesse väljapanekutesse

Väiksed kulud ja otseselepingud võimaldavad meil müüa  madala hinnaga. Madalad hinnad on ka veebikauplustes, kuid võrreldes Kampaaniaturgu internetikauplusega leiate hulga eeliseid:

1. Meie juures on mitte ainult „Elus“ vahetu konsulteerimine. Me konsulteerime kõikidel kanalitel. Püüame anda nõu õigeaegselt, reageerida välgukiirusel.

3. Kohapeal töötab teenindus

4. Me kontrollime kaupu enne kliendile andmist, kas kauba pakend ei ole rikutud

5. Praakkaupu või mittemeeldivaid kaupu on kerge tagastada

Aga kliente armastame me üle kõige! :)