EMOTICANDLE LED-KÜÜNLAD (3 TK/PK)

Pakkumine nr D3000170
  • Kohaletoimetamine 8-10 d.d
Hind 20.00 € 40.00€

Kirjeldus

 

EmotiCandle LED-küünlaid! Need küünlad erinevad kõigist teistest, mida oled varem näinud – see on ideaalne kombinatsioon traditsioonidest ja modernsusest. EmotiCandle põhineb tehnoloogial, mis on inimeste ja nende emotsioonide teenistuses. EmotiCandle värvilised LED-küünlad on meeldiva õrna vaniljelõhnaga ning on disainitud valgustama kõiki ruume, andes neile maagilise nüansi ja erilise võlu. Kuna nende leekideks on LED-tuled, saad kasutada EmotiCandle LED-küünlaid turvaliselt igal pool, k.a kardinate, paberi, taimede jms läheduses. EmotiCandle LED-küünlaid saab kasutada ka õues. Need sobivad suurepäraselt vabaõhupidustustele, ehkki neid ei tohi jätta päriseks õue vihma või intensiivse päikese kätte, kuna need pole täiesti veekindlad ja võivad saada kahjustada.  

EmotiCandle on ideaalne ja originaalne kingitus, millega üllatada kedagi erilist või mida kasutada ruumide suurepäraseks kaunistamiseks. EmotiCandle LED-küünlad näevad väga tõelised välja, kuna on valmistatud naturaalsest vahast. Need LED-küünlad on taimeriga kaugjuhtimispuldi abil eraldi või koos juhitavad. Osuta puldiga küünla poole ja vali oma eelistus! Puldi leviulatus on ca 2,70 m.

 

EmotiCandle LED-küünalde komplekt sisaldab kolme küünalt, mille ligikaudne kõrgus on 10, 13 ja 15 cm ning läbimõõt 7 cm.

Kaugjuhtimispuldil on küünalde LED-valgustuse Sisse-/Välja-nupp, saad valida LED-tulede tooni (12 eri värvi). Olemas on ka värviline režiim (automaatne värvivahetamine) ja kaks valgustusrežiimi: võbelev või ühtlane. Lisaks 4 või 8 tunni taimer (automaatne väljalülitus pärast seadistatud aega).

www.emoticandle.com

Kaugjuhtimispult töötab patareidega (1 x CR2025, kaasas), iga küünal töötab 3x AAA patareidega (pole kaasas).